Litery blokowe 3D

Tworzymy litery przestrzenne 3D, które idealnie nadają się do prezentacji loga wewnątrz budynku lub na elewacji. Wykonując reklamę, kierujemy się dostarczanym nam projektem, dbając o indywidualne podejście do każdego klienta. Nowoczesne maszyny i znajomość obróbki CNC pozwalają tworzyć różnorodne napisy – przestrzenne litery blokowe 3D o niezwykle skomplikowanych kształtach. Instalując moduły ledowe, podświetlamy napis przestrzenny, dzięki czemu sprawdza się on nie tylko w dzień, ale także w nocy. Do oświetlania liter wykorzystujemy lampy LED Samsung GOQ i zasilacze Mean Well. Na cały zestaw dajemy pięcioletnią gwarancję. Warto zaznaczyć, że w razie potrzeby dostarczamy też litery wypukłe nieświecące.

PRODUKUJEMY PRZESTRZENNE LITERY 3D

NA SWOJE PRODUKTY DAJEMY 5 LAT GWARANCJI

W naszej ofercie można znaleźć blokowe litery przestrzenne z plexi, PCV, PET-G, MDF, dibondu lub ze styroduru. Wybór tworzywa sztucznego lub płyty pilśniowej sprawia, że wypukłe litery na ścianę są lekkie, dzięki czemu znakomicie nadają się na elewację. Doskonałą propozycją są też metalowe litery przestrzenne LED. Cena reklamy zależy między innymi od wybranego materiału. Boki napisów najczęściej wykonujemy z aluminiowej taśmy – to materiał odporny na korozję, który pozwala uzyskać wytrzymałe litery blokowe podświetlane. Produkcja liter blokowych wymaga od nas dbałości o każdy szczegół, czego efektem są eleganckie litery przestrzenne z aluminium lub innych materiałów. Ciekawą propozycją jest styrodur – ekstrudowany polistyren o dużej odporności na wilgoć i niskie temperatury.

Oferujemy najróżniejsze podświetlane litery blokowe. Producent liter blokowych zadbał o szeroki wybór napisów płaskich, stanowiących atrakcyjne cenowo rozwiązanie, a także logotypów 3D, w tym świecących z efektem halo i dwustronnie. Wśród naszych najlepszych propozycji warto wyróżnić reklamy o niestandardowym kształcie – wykonamy nawet bardzo oryginalnie ukształtowane litery przestrzenne podświetlane. Cennik przedstawiany jest klientowi każdorazowo podczas składania zamówienia na logo przestrzenne na ścianę zewnętrzną lub wewnętrzną.

ZAPYTANIE OFERTOWE

MASZ PYTANIA? ZAPYTAJ NAS