LITERY 3D ŚWIECĄCE Z B&W

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

producent liter 3D

Pleksiglas Black & White (day & night) to nowatorskie rozwiązanie w kwestii reklamy. Efektowne litery z plexi sprawią, że logo Twojej firmy będzie zwracało uwagę nie tylko w dzień, ale także w nocy. Montaż na elewacji pozwoli na zwiększenie zasięgu reklamy, a efekt podświetlenia wyróżni budynek i przyciągnie potencjalnych klientów właśnie do Ciebie, a nie konkurencji!

Szczególna właściwość tworzywa sprawia, że lica liter z plexi lustrzanej za dnia są czarne, a w momencie podświetlenia zmieniają kolor na biały. Przód liter 3D wykonany jest z pleksiglas 3 mm B&W, według ustalonego kształtu lub znaku. Ponadto od wewnątrz stosujemy dodatkową folię rozpraszającą w celu uniknięcia pikseli. Boki liter PMMA zabezpieczamy wytrzymałą taśmą aluminiową o szerokościach: 60, 80, 100 i 120 mm, w kolorze białym lub czarnym, zaginaną maszynowo (CNC) według kształtu logo lub kroju litery. Dodatkowo istnieje możliwość lakierowania natryskowego boków na dowolny kolor RAL. Części liter są połączone ze sobą wewnętrznie spoiwem klejącym. Litery PMMA nie są kolejną krzykliwą reklamą – to połączenie elegancji i efektywności!

Złote i srebrne litery świecące 3D

Nasza szeroka oferta obejmuje także literki wykonane z pleksi lustrzanej złotej i srebrnej, które doskonale sprawdzą się zarówno w roli nowoczesnych środków reklamy, jak również ekskluzywnej dekoracji. Wykorzystanie plexi lustrzanej złotej umożliwi nadanie Państwa przestrzeni eleganckiego i wyrafinowanego klimatu, podczas gdy model ze srebrnego plexi perfekcyjnie wpisze się w bardziej nowoczesne, postindustrialne wnętrza.

Ponadto tym, którzy szukają unikalnych rozwiązań, polecamy nasze literki z plexi 3D. Te trójwymiarowe napisy dostosowują się do Państwa potrzeb, tworząc wyjątkowy efekt przestrzenny. Nasza lustrzana złota plexi w formie liter 3D to prawdziwa gratka dla entuzjastów glamour stylu, dodająca blasku każdej powierzchni. Jeżeli natomiast stawiacie na minimalizm, to nasza srebrna pleksi lustrzana w wersji 3D będzie świetnym, designerskim rozwiązaniem.

Każda z naszych liter świetlnych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak PMMA, które przedłużają trwałość oraz sprawiają, że litery są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Zastosowanie plexi 3D oraz technologii LED, z której korzystamy, pozwala na precyzyjne, równomierne rozprowadzenie światła, a co za tym idzie, zwiększenie czytelności.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

  • Boki liter wykonujemy z blachy aluminiowej PT 1,0 mm (trwalsze niż popularne, cieńsze, dostępne na rynku) w szerokościach 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm.
  • Stosujemy wysokojakościowe moduły LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.
  • Montaż przeprowadza się sprawniej, kiedy realizujemy zamówienia na stelażach aluminiowych i rozprowadzamy instalacją elektryczną między literami na tym etapie.