Podświetlane litery i napisy 3D na zamówienie

Jako producent liter świetlnych oferujemy napisy z metapleksowym licem w wersji opal lub oklejone folią translucentną – powłoką, która przepuszcza światło w dowolnym kolorze wybranym za pomocą wzornika. Tył litery w 3D został wykonany z tworzywa PCV o grubości 8-10 mm. Dzięki umieszczeniu na nim modułów LED Samsung GOQ uzyskano litery 3D podświetlane, które sprawdzą się zarówno w dzień, jak i w nocy. Warto zaznaczyć, że oświetlony jest wyłącznie front napisu, dzięki czemu przód wspaniale wyróżnia się na ciemnym tle.

Na nasze litery udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

LITERY ŚWIETLNE 3D – ALURAPID W DOWOLNEJ BARWIE

Jeśli poszukują Państwo produktu wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne, nasze litery 3D z alurapidu to opcja, która przypadnie Wam do gustu. Aluminiowe boki litery LED 3D stworzono z taśmy o grubości 0,8-1 mm. Warto zaznaczyć, że alurapid można lakierować na dowolny kolor wskazany na palecie RAL, uzyskując dzięki temu barwne litery świetlne 3D. Alurapid wpływa pozytywnie na wytrzymałość logo 3D na ścianę, co sprawia, że nadaje się ono zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz budynku. Szerokość taśmy (60-120 mm) zależy od rozmiaru, w jakim zamawiane są podświetlane litery 3D. Cennik liter świetlnych 3D wykonanych z alurapidu omawiany jest indywidualnie podczas składania zamówienia.

RÓŻNE EFEKTY ŚWIECENIA

naciśnij na przycisk z opisem

PRODUCENT LITER 3D Z PLEKSI

Litery podświetlane 3D wykonujemy za pomocą kilku metod – dlatego każdy z Państwa może dostosować materiał do swoich preferencji. Jedną z naszych najlepszych propozycji są litery 3D na ścianę, które sprawdzą się zarówno na elewacji, jak i wewnątrz sklepu czy biura. Oferujemy również stojące litery 3D LED, czyli reklamę mocowaną na przykład na dachu, przed wejściem do siedziby firmy lub w przestrzeni publicznej. Fantastycznie oświetlona litera w 3D zwraca uwagę i jest wysoce estetyczna, dzięki czemu stanowi wspaniałą ozdobę budynku. Litery 3D stojące możemy wykonać w każdym kolorze, dlatego łatwo jest wybrać rozwiązanie pasujące do elewacji oraz otoczenia. Producent liter 3D dba o szybki montaż każdej literki 3D na ścianę w dowolnie wybranej lokalizacji na terenie Polski. Należy podkreślić, że na nasze litery 3D z pleksi udzielamy 5-letniej gwarancji.

NAŚCIENNE LOGO – LITERY PODŚWIETLANE 3D

Oferujemy Państwu różnorodne formy reklamy oraz napisów, w zależności od efektu wizualnego, jaki chcecie osiągnąć w swojej przestrzeni. Klient może wybrać reklamę stojącą lub litery podświetlane na ścianę 3D. Napis przepięknie ozdobi wejście do sklepu w galerii handlowej bądź fasadę budynku, na której nasi specjaliści zamontują logo. Litery podświetlane 3D sprawdzą się także na elewacji restauracji, kwiaciarni czy gabinetu kosmetycznego – to uniwersalna reklama. Producent liter podświetlanych dba o to, by w każdym przypadku wyrobem były wodoodporne i niepodatne na zmiany temperatur litery na ścianę 3D. Napisy w 3D na zamówienie tworzymy w najrozmaitszych kształtach i rozmiarach. Wykonujemy trójwymiarową reklamę zarówno na ścianę małych lokali, jak i na elewacje największych biurowców czy hoteli.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą liter podświetlanych 3D. Alurapid bądź pleksi – tworzywa używane do ich produkcji – pozwalają na najwyższą jakość reklamy. Służymy także pomocą zarówno podczas zakupu, jak i na etapie projektu.