Litery nieświecące

Wykonane z tworzywa lub aluminium litery nieświecące płaskie to świetna alternatywa dla klasycznych reklam podświetlanych. Zewnętrzny napis ze styroduru czy innych materiałów jest mocowany bezpośrednio do ściany lub przytwierdzany na dystansach. Umieszczone na elewacji litery nieświecące zewnętrzne zwracają uwagę klientów lub kontrahentów, zachęcając ich, aby weszli do siedziby firmy. Innym pomysłem jest umiejscowione we wnętrzu budynku logo. Styrodur 3D, z którego wykonane są litery nieświecące wewnętrzne, można postawić na biurku lub zamontować na ścianie, co sprawdza się na przykład w sklepie, biurze czy mieszkaniu.

Litery nieświecące z aluminium, styroduru i PCV

Odporne na rdzę litery nieświecące z aluminium składają się z blaszanego lica (przód litery) o grubości 2 mm oraz wykonanego z taśmy boku o grubości 1-1,5 mm i szerokości od 55 do 160 mm – dostosowanej do wielkości reklamy. Zaproponować, przede wszystkim do wnętrza, możemy też litery nieświecące ze styroduru lub PCV pomalowane farbą lateksową o dowolnym kolorze wybranym z palety RAL. Lakierowane mogą być nie tylko napisy ze styroduru i polichlorku winylu, ale też uszlachetnione reklamy z pleksi lub dibondu. Na każde litery nieświecące z PCV lub innego materiału udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

Styrodur – napisy 3D na ścianę

Warto lepiej poznać materiał, który użyliśmy, aby stworzyć wyjątkowy napis: styrodur. Litery ze styroduru są odporne na działanie niskich temperatur i opadów atmosferycznych, dlatego efektem naszej pracy jest wytrzymała reklama zewnętrzna 3D. Styrodur zwany jest także polistyrenem ekstrudowanym. To tworzywo wysoce niepodatne na ściskanie czy obciążania. Również ze względu na jego nienasiąkliwość, dzięki któremu materiał sprawdzi się w wilgotnych pomieszczeniach i na zewnątrz, warto zwrócić uwagę na styrodur. Logo ze styroduru to uniwersalna reklama – niezwykle odporna i fantastycznie się prezentująca.