Świecące reklamy ledowe – logo 3D, litery podświetlane

Aluminiowe litery są podświetlane od tyłu. Przód napisu (litery) wykonany jest z blachy o grubości 2 mm. Bok litery jest z taśmy o grubości 1-1,5 mm. W konstrukcji zastosowano moduły LED Samsung GOQ – szyld podświetlany od tyłu daje efekt „halo” dzięki zamocowanym na plecach modułom ledowym i dyfuzorowi, który dodatkowo rozprasza światło. Reklama podświetlana LED fantastycznie wygląda na elewacji sklepu lub biura i jest widoczna nawet w nocy. Na świetlistym tle znakomicie wyróżniają się ledowe litery świetlne. Producent produkuje różnorodne kolorystycznie napisy podświetlane LED, które kontrastują ze świetlistą łuną. Chcą Państwo urozmaicić wygląd przestrzeni biurowej bądź zwrócić uwagę przechodniów na reklamę? Napisy podświetlane LED będą świetnym rozwiązaniem!

Na nasze litery udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

LEDOWE LITERY ŚWIETLNE 3D

Oferowane przez nas litery świetlne 3D LED z efektem halo są świetną alternatywą dla klasycznego, świecącego do przodu logo 3D – podświetlane napisy LED wyróżniają się przede wszystkim oryginalnością. Świecąca reklama jest montowana na dystansach do elewacji lub ściany. Warto zaznaczyć, że oferujemy różnej grubości litery podświetlane LED. Producent proponuje napisy ledowe składające się z liter świecących o szerokości taśmy od 40 do 160 mm – grubość dostosowujemy do wielkości reklamy, która rzutuje też na to, ile kosztują litery świetlne. Cennik ledowych liter omawiany jest z klientem indywidualnie podczas składania zamówienia. Na każdy szyld ledowy udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

RÓŻNE EFEKTY ŚWIECENIA

naciśnij na przycisk z opisem

SZYLD PODŚWIETLANY – LOGO ZE ŚWIECENIEM

Wśród najciekawszych propozycji warto wymienić podświetlane dwustronne reklamy ledowe. Producent reklamy LED oferuje jednak nie tylko szyldy ledowe, napisy świetlne LED czy pojedyncze litery i cyfry do pokoju, ponieważ godne polecenia są także różnokształtne logotypy montowane na zewnątrz lub w środku budynku.

Potrzebna jest Państwu reklama świecąca z efektem halo? Wybierzcie, jakie podświetlenie reklamy LED producent reklamy świetlnej ma zastosować w napisie – od tyłu czy może od przodu? Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie różnych typów świecenia, czego efektem może być świecąca dwustronna z tyłu i przodu niewielka reklama świetlna. Produkcja reklamy LED nie dotyczy wyłącznie trójwymiarowych szyldów, ale też płaskich liter. Należy zaznaczyć, że proponujemy nie tylko świecące reklamy LED – produkcja reklam obejmuje również modele bez podświetlenia.

Świecący napis do pokoju

W naszej ofercie warto wyróżnić ozdobne litery do pokoju. Podświetlane reklamy świecące to bowiem nie jedyna nasza propozycja – zamówić można u nas także dekoracje do sypialni, na przykład świetlne napisy z imieniem właściciela lub właścicielki pomieszczenia. Innym pomysłem jest opisujący emocje napis ledowy – napis LED ze słowem „love” czy w wersji polskiej: „miłość” to bardzo popularne rozwiązanie. Spośród propozycji można wybrać świecące litery podświetlane od tyłu, które dają efekt halo, podobnie jak reklamy podświetlane LED. Litery do pokoju sprzedajemy także pojedynczo – na biurku lub podłodze może pojawić się na przykład pierwsza litera imienia dziecka, co stanowi częsty wybór dekoracyjny do sypialni pociechy.