Litery świetlne z efektem halo

Aluminiowe litery świecące bokiem lub podświetlane od tyłu mają lico, czyli przód napisu, wykonany z blachy o grubości 2 mm. Bok litery z bocznym świeceniem jest transparentny, z kolei napis świecący od tyłu ma boki z taśmy o grubości 1-1,5 mm. W konstrukcji zastosowano moduły LED Samsung GOQ – szyld podświetlany od tyłu daje tak zwany efekt halo dzięki zamocowanym na plecach lampom ledowym i dyfuzorowi, który rozprasza światło. Reklama podświetlana LED fantastycznie wygląda na elewacji sklepu lub biura i jest widoczna nawet w nocy. Na świetlistym tle znakomicie wyróżniają się ledowe litery świetlne. Producent najczęściej proponuje czarne napisy podświetlane LED, które kontrastują ze świetlistą łuną.

Na nasze takie litery udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

Ledowe litery świetlne 3D

Oferowane przez nas litery świetlne 3D LED z efektem halo są świetną alternatywą dla klasycznego świecącego do przodu logo 3D – podświetlane napisy LED wyróżniają się oryginalnością. Świecąca reklama jest montowana na dystansach do elewacji lub ściany. Warto zaznaczyć, że oferujemy różnych grubości litery podświetlane LED. Producent proponuje napisy ledowe o szerokości taśmy od 55 do 160 mm – szerokość dostosowujemy do ogólnej wielkości reklamy, która rzutuje też na to, ile kosztują litery świetlne. Cennik omawiany jest z klientem każdorazowo podczas składania zamówienia. Na każdy szyld ledowy udzielamy 5-letniej gwarancji jakości.

RÓŻNE EFEKTY ŚWIECENIA

naciśnij na przycisk z opisem

Szyld podświetlany – logo ze świeceniem

Wśród najciekawszych propozycji warto wymienić podświetlane od tyłu reklamy ledowe. Producent reklamy LED oferuje jednak nie tylko szyldy ledowe, napisy świetlne LED czy pojedyncze litery i cyfry do pokoju, ponieważ godne polecenia są także różnokształtne logotypy montowane na zewnątrz lub w środku budynku.

Potrzebna jest reklama świecąca z efektem halo, bocznie czy od przodu? Klient sam wybiera, jakie podświetlenie reklamy LED producent reklamy świetlnej ma zastosować w napisie. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie różnych typów świecenia, czego efektem może być świecąca z boku i przodu lub z tyłu i przodu niewielka reklama świetlna. Produkcja reklamy LED nie dotyczy wyłącznie trójwymiarowych szyldów, ale też płaskich liter. Należy zaznaczyć, że proponujemy nie tylko świecące reklamy LED – produkcja reklam dotyczy również modeli bez świecenia.

Świecący napis do pokoju

W naszej ofercie warto wyróżnić ozdobne litery do pokoju. Podświetlane reklamy świecące to bowiem nie jedyna nasza propozycja – zamówić można u nas także dekoracje do sypialni, na przykład świetlne napisy z imieniem właściciela lub właścicielki pomieszczenia. Innym pomysłem jest opisujący emocje napis ledowy – napis LED ze słowem „love” czy w wersji polskiej: „miłość” to bardzo popularne rozwiązanie. Spośród propozycji można wybrać świecące litery podświetlane od tyłu, które dają efekt halo, podobnie jak reklamy podświetlane LED. Litery do pokoju sprzedajemy także pojedynczo – na biurku lub podłodze może pojawić się na przykład pierwsza litera imienia dziecka, co stanowi częsty wybór dekoracyjny do sypialni pociechy.