Litery 3D z pleksi

Wytrzymałe podświetlane litery z plexi mają przezierny przód i boki. Wszystko za sprawą właściwości PMMA opal, która przepuszcza światło lub w dowolnym kolorze wybranym według wzornika. Tył litery z pleksi opal lub kolorowej wykonano z tworzywa PCV 8-10 mm i zamontowano na nim moduły LED Samsung GOQ. Warto zaznaczyć, że każda litera PMMA jest mocowana bezpośrednio do ściany.

Na nasze podświetlane litery z plexi udzielamy gwarancji jakości.

PODŚWIETLANE LITERY PLEXI W RÓŻNYCH ROZMIARACH

Oferujemy litery lustrzane oraz kolorowe o różnej grubości, wysokości i szerokości – odpowiednie parametry wybiera klient zamawiający nasze litery podświetlane z plexi. Cennik przedstawiany jest każdorazowo podczas składania zamówienia, a cena zależy od różnych atrybutów reklamy wykonanej z PMMA. Litery z PMMA to produkt, na który zawsze udzielamy gwarancji jakości. Zrealizujemy każdy projekt. Wykonana z pleksi podświetlana reklama w wybranym przez klienta rozmiarze może zdobić wnętrze każdego biura lub galerii handlowej!

RÓŻNE EFEKTY ŚWIECENIA

naciśnij na przycisk z opisem

LUSTRZANA PLEKSI 3D

Jednymi z naszych najlepszych propozycji są lustrzane litery. Z plexi lustrzanej wykonujemy reklamy, które fantastycznie sprawdzają się jako sklepowe szyldy. Pleksi podświetlane LED będzie doskonale widoczne po zmroku lub wczesnym rankiem. Klient może być pewnym niezawodności wyprodukowanych przez koreańską markę modułów świetlnych, w jakie wyposażyliśmy litery z plexi. Podświetlana plexi lustrzana optycznie powiększa przestrzeń. To powód, dla którego jest wykonana z tego tworzywa – lustrzana, srebrna lub złota reklama to doskonały nabytek nawet do najciaśniejszych lokali sklepowych bądź niewielkiego biura.

LITERY Z PMMA – ZŁOTA I SREBRNA PLEXI

W naszej ofercie znajduje się plexi lustrzana srebrna, pleksi lustrzana złota, a także białe, czarne lub kolorowe litery z plexi. Podświetlane plexi to świetny wybór na reklamę eleganckich sklepów, których właściciele chcą podkreślić szykowność swoich produktów. Lustrzana złota czy srebrna powłoka wspaniale mieni się w blasku światła. Nad wejściem do jubilera czy do butiku ze stylowymi ubraniami przepięknie zaprezentuje się złota plexi. Lustrzana plexi 3D polecana jest też na przykład na fasady budynków mieszczących kliniki czy salony optyczne – uwagę ich klientów z pewnością przyciągnie złota lub srebrna plexi. Podświetlana pleksi jest znakomitym wyborem również w przypadku przedsiębiorstw, które prowadzą nocną działalność – sprawdzi się nad wejściem do pubów czy do całodobowych aptek.

Zachęcamy do przejrzenia naszych realizacji – plexi srebrna lustrzana, podświetlana oraz zaprojektowane z niej litery zdecydowanie wyróżnią się na tle innych reklam znajdujących się w pobliżu.