LITERY NIEŚWIECĄCE PŁASKIE

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

litery nieświecące płaskie

Nieświecące płaskie litery są obecnie najczęściej wybieraną i najszybszą w realizacji formą promocyjną. Ponadto litery te są najwygodniejszą z dostępnych opcji, ponieważ nie wymagają specjalnej konserwacji, aby wciąż zachwycały swoim wyglądem. Możemy zaoferować reprezentacyjne litery płaskie z różnorodnych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, plexi, poliwęglan czy nawet bardziej ekskluzywnych jak aluminium, stal nierdzewna czy mosiądz. Wszystkie proponowane modele są wycinane laserowo.

Różnorodność płaskich liter – od PVC do stali nierdzewnej

Litery płaskie z tworzywa sztucznego to doskonałe, lekkie oraz łatwe do zamocowania rozwiązania, które są jednocześnie wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne.

Z kolei litery płaskie z aluminium lub stali nierdzewnej są niezwykle trwałym i solidnym rozwiązaniem, a także nadadzą wnętrzu nowoczesnego charakteru. Jeżeli z kolei szukają Państwo czegoś bardziej luksusowego, to litery chromowane czy z mosiądzu mogą okazać się idealnym wyborem, dodając elegancji, a także prestiżu do każdej przestrzeni. Warto wspomnieć także o literach płaskich z plexi i poliwęglanu, zapewniających prostotę oraz minimalistyczny styl. W ofercie znajdują się też litery z MDF, które dobrze sprawdzą się we wnętrzach vintage lub industrialnych.

Pomagamy klientom w dekoracji różnych przestrzeni, począwszy od salonów, a skończywszy na pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek zdecydują się Państwo umieścić nasze litery, z pewnością przyciągną one uwagę. Litery nieświecące płaskie z PCV i z tworzywa sztucznego, litery metalowe samoprzylepne czy jeszcze inne – wszystkie z nich pozwalają na unikalne możliwości w zakresie aranżacji.

Jednym z największych atutów płaskich liter jest to, że znakomicie radzą sobie bez potrzeby specjalnej konserwacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Co sprawia, że klienci nas wybierają?

  • Szybkość realizacji,
  • wykorzystywanie materiałów najlepszej jakości, takich jak długookresowe i polimerowe folie.