LITERY 3D NIEŚWIECĄCE

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

Litery nieświecące (wewnętrzne lub zewnętrzne)

Jeśli szukają Państwo niepowtarzalnych ozdób do wnętrza swojego domu lub chcecie nadać Waszemu biznesowi charakter, to nasze litery ozdobne 3D ze styroduru, metalu, stali nierdzewnej czy aluminium są idealnym rozwiązaniem! Nieświecące litery zewnętrzne lub wewnętrzne staną się subtelnym dodatkiem, który w nienachalny sposób ożywi mieszkanie, biuro czy elewację budynku lub hali produkcyjnej. Nasze litery 3D są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, więc bez względu na to, czy chcą Państwo mieć ozdobny napis, logo firmy, czy nawet reklamę zewnętrzną – znajdziecie u nas coś dla siebie!

Litery aluminiowe 3D

Jednym z popularniejszych rozwiązań są litery aluminiowe 3D. Ich front wykonany jest z blachy aluminiowej o grubości 2 mm, a boki z bardzo wytrzymałej taśmy aluminiowej o grubości 1,2 mm oraz szerokości 20-160 mm. Do zaginania taśmy używamy maszyny CNC, dzięki której możemy uzyskać pożądany kształt. Tył litery z aluminium wykonujemy z PVC 8-10 mm. Przód i bok z kolei łączone są wewnętrznie spoiwem klejącym. Elementy malowane są wybranym kolorem z palety RAL. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo metalowe litery na ścianę. Planujemy wprowadzić także natryskowe lakierowanie liter w efekcie chromu, niklu i lustra w kolorze złotym i srebrnym.

Litery nieświecące ze styroduru

Często wybieranym oraz ekonomicznym rozwiązaniem są litery nieświecące ze styroduru lub te same w wersji z licem z pleksiglas. Lekka i podatna na obróbkę płyta XPS umożliwia precyzyjne tworzenie liter oraz cyfr 3D. Litera wykonana ze styroduru (styropianu ekstrudowanego) wycinana jest według wektorowego kształtu logo lub litery. Materiał ten występuje w kilku podstawowych grubościach: 20, 30, 40, 50, 60, 80 oraz 100 mm. Bok i lico malowane są natryskowo farbami akrylowymi bądź lateksowymi na wskazany kolor z palety RAL. Opcjonalnie na lico litery wklejany jest bezbarwny pleksiglas o grubości 1,5-1,8 mm, którym podkleja się litery folią od wewnątrz lub zewnątrz dla osiągnięcia oczekiwanego efektu. W takich przypadkach stosujemy wykończenie matowe lub błyszczące. Dla lepszego efektu wizualnego wykorzystywany jest pleksiglas lustrzane w kolorze złotym lub srebrnym.

Styrodur – napis, logo

Szczególnie polecamy logo bądź napisy ze styroduru. Tego typu rozwiązania mogą być zastosowane w wielu miejscach – nie tylko stanowią ciekawą ozdobę wewnątrz zakładu pracy bądź mieszkania, ale także świetną formę reklamy zewnętrznej, np. jako litery 3D. Styrodur jest łatwy w obróbce, co pomaga nie tylko w utworzeniu schludnych dekoracji, ale też w dopasowaniu się do identyfikacji wizualnej Państwa marki, nawet jeśli posiada ona bardziej skomplikowane logo. Napis ze styroduru dobrze sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Tego typu reklama 3D pomoże sprawić, aby Państwa firma została zapamiętana nawet przez przypadkowego przechodnia, który zobaczy logo, przechodząc obok budynku. W zakładce REALIZACJE znajdziecie dotychczas wykonane przez nas zlecenia, m.in. z użyciem tego materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zaprojektowania reklamy i logo ze styroduru (pianka XPS) zgodnie z Państwa wizją. Gwarantujemy możliwie najwyższą jakość produktu, a także szybką realizację zamówienia. Nie czekajcie – już dziś wybierzcie niebanalne, oryginalne rozwiązanie, jakim są litery ozdobne 3D na ścianę!

Litery nieświecące – wyjątkowa ozdoba

Ozdobne litery 3D na ścianę wykonywane ze styroduru bądź metalu (np. stali nierdzewnej, aluminium) to ciekawa forma dekoracji nie tylko dla firm, ale także osób prywatnych. Zdobienie w formie napisów urozmaici każde wnętrze, również Państwa domu, mieszkania czy gabinetu! Nie trzeba się przy tym ograniczać tylko do nazwy firmy – w przypadku użytku prywatnego może to być np. motto nad kanapą lub imię dziecka umieszczone nad jego łóżkiem. Litery nieświecące wewnętrzne są dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach!

Litery nieświecące – od złożenia zamówienia do finalizacji

Litery nieświecące ze styroduru czy aluminium (metalowe) wyceniane są indywidualnie. Cena odpowiada wysokiej jakości wykonania oraz temu, jak skomplikowane jest zamówienie. Proces zaczyna się od przesłania przez klienta logotypu bądź kroju napisu w wersji elektronicznej, a następnie określenia technologii, która zostanie zastosowana do wykonania projektu. Kolejno przechodzimy do właściwej wyceny. Wytwarzanie metalowych bądź wykonanych np. ze styroduru liter ozdobnych na ścianę rozpoczynamy od frezowania frezarką CNC. Produkt następnie oklejany jest taśmą aluminiową na bokach (dostępne są różne kolory lub malowanie wg. wzornika RAL). Po dopasowaniu pleców z PCV 8 mm litery są gotowe do montażu.

Litery nieświecące (wewnętrzne bądź zewnętrzne) z montażem! Jak pracujemy?

Jesteśmy nie tylko producentem oraz dystrybutorem liter nieświecących zewnętrznych i wewnętrznych, ale także zajmujemy się ich profesjonalnym montażem. Przykładamy wagę do każdego, nawet pozornie trywialnego elementu tego procesu. Załadunek i transport odbywają się w sposób w pełni bezpieczny dla  produktów, nie narażając ich na żadne uszkodzenia, niezależnie od tego, czy są to litery aluminiowe, metalowe, czy te ze styroduru. W zależności od potrzeb (w tym przypadku głównie wysokości, na jakiej ma być zainstalowane logo bądź napis) używamy podnośnika bądź drabiny. Nasi pracownicy w pełni uwzględniają zalecenia BHP, dlatego stosują odpowiednią ochronę. Litery przywiercamy w miejscu docelowym lub kleimy do elewacji (w przypadku większości produktów mocujemy do stelaża aluminiowego, który mogą Państwo zainstalować we własnym zakresie lub zwrócić się z tym do nas).

Litery nieświecące. Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

  • Litery aluminiowe i litery z metalu w przeciwieństwie do styroduru cechuje bardzo duża żywotność (nawet 7 lat gwarancji).
  • Litery ze styroduru wycinamy (frezujemy) bez konieczności rozcinania zamkniętych elementów liter, charakterystycznych dla ploterów termicznych.
  • Stosowany przez nas pleksiglas 1,5-1,8 mm jest mniej widoczny, patrząc z boku na literę, a tym samym daje lepsze wrażenie estetyczne (dla wzmocnienia efektu wizualnego stosujemy plexiglas w kolorze złotym/srebrnym).
  • Załączony szablon papierowy umożliwia łatwy montaż we własnym zakresie.
  • Istnieje możliwość mocowania na dystansach litery od ściany (na odległość 2-3 cm).