LITERY 3D Z BOCZNYM ŚWIECENIEM

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

Litery 3D ze świeceniem bocznym są świetną alternatywą dla liter z bokiem z plexi. Te niezwykłe dekoracje doskonale sprawdzą się jako logo Państwa firmy lub ozdoba mieszkania. Elementy świecą delikatnym, ciepłym światłem, tworząc niepowtarzalny klimat. Litery świecące bokiem są trwałym i efektownym dodatkiem. Posiadamy szeroki wybór produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów – wybierzcie najlepszy dla siebie!

Jak zbudowane są litery świecące bokiem?

Front liter z bocznym świeceniem wykonany jest z wyciętego poliwęglanu lub alupanelu (płyty kompozytowej) o grubości 3 mm według ustalonego kształtu litery lub znaku. Bok z kolei to elastyczna i wytrzymała taśma z białego tworzywa PETG o szerokości 50 mm z częściowym przeziernym pasem. Do podświetlenia stosujemy wysokojakościowe moduły LED Samsung GOQ – hermetyczne IP67 (z 60-miesięczną gwarancją) o neutralnej temperaturze barwowej 6500-7000 K. Tył litery wykonany jest z PCV 8-10 mm. W celu otrzymania koloru podświetlenia zgodnego z logo lub indywidualnymi oczekiwaniami klienta stosujemy wysokojakościowe, 7-8-letnie folie translucentne przeznaczone właśnie do podświetleń. Wybieramy tylko sprawdzonych producentów takich jak: Oracal, MacTac czy Avery. Tego typu elementy wykonywane są u nas w rozmiarze do 60 cm.

Co wyróżnia nasze litery z bocznym świeceniem?

  • Zamiast podatnej na pęknięcia pleksiglas o ograniczonej żywotności stosujemy elastyczną taśmę z PETG, uzyskując efekt bocznego podświetlenia.
  • Używamy wysokojakościowych modułów LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.
  • Większość naszych realizacji wykonujemy na stelażach aluminiowych z rozprowadzoną instalacją elektryczną między literami, przez co montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy.