LITERY 3D ŚWIECĄCE DWUSTRONNIE

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

Litery 3D ze świeceniem bocznym są świetną alternatywą dla liter z bokiem z plexi. Te niezwykłe dekoracje doskonale sprawdzą się jako podświetlone logo firmy lub ozdoba mieszkania. Elementy świecą delikatnym, ciepłym światłem, tworząc niepowtarzalny klimat. Litery świecące bokiem są trwałym i efektownym dodatkiem. Posiadamy szeroki wybór produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów – wybierzcie Państwo najlepsze dla siebie!

Front liter wykonany jest z wyciętego poliwęglanu lub alupanelu (płyty kompozytowej) o grubości 3 mm według ustalonego kształtu litery lub znaku. Bok z kolei to elastyczna i wytrzymała taśma z białego tworzywa PETG o szerokości 50 mm z częściowym przeziernym pasem. Do podświetlenia stosujemy wysokojakościowe moduły LED Samsung GOQ – hermetyczne IP67 (z 60-miesięczną gwarancją) o neutralnej temperaturze barwowej 6500-7000 K. Tył litery wykonany jest z PCV 8-10 mm. W celu otrzymania koloru podświetlenia zgodnego z logo lub indywidualnymi oczekiwaniami klienta stosujemy wysokojakościowe, 7-8-letnie folie translucentne przeznaczone właśnie do podświetleń. Wybieramy tylko sprawdzonych producentów takich jak: Oracal, MacTac czy Avery. Tego typu elementy wykonywane są u nas w rozmiarze do 60 cm.

Litery dwustronne 3D

Nasze litery dwustronne są doskonałym wyborem niezależnie od branży czy miejsca. Mogą one być wykorzystane z powodzeniem zarówno w formie liter dwustronnych bez świecenia, które są proste, ale efektowne, jak i w kompleksowych projektach wymagających liter dwustronnych z efektem halo, które przyciągają wzrok swoim niepowtarzalnym blaskiem.

Oferujemy także litery dwustronne z płaskim licem, które są doskonałym połączeniem klasycznej estetyki z nowoczesnym stylem. Wariantem dla tych, którzy lubią nietuzinkowe rozwiązania, są litery dwustronne posiadające świecące boki. Dają one możliwość stworzenia wyjątkowego, trójwymiarowego efektu, który na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Nowoczesność oraz innowacyjność to nasze priorytety, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć liter dwustronnych ze świecącym licem. Ich unikalna stylistyka to gwarancja, że Państwa firma wyróżni się na tle konkurencji.

Tworzymy litery dwustronne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo liter 3D dwustronnych do swojego sklepu, restauracji czy biura, możemy zapewnić doskonałej jakości produkty, które spełnią Wasze oczekiwania estetyczne oraz funkcjonalne. Nasze świecące litery dwustronne są nie tylko efektowne, ale także trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Skontaktujcie się Państwo z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie oraz zdecydować, które z naszych liter dwustronnych będą najlepszym rozwiązaniem dla Waszego przedsiębiorstwa. Z przyjemnością pomożemy stworzyć niepowtarzalną, a także skuteczną reklamę.

Co wyróżnia nasze litery dwustronne?

  • Zamiast podatnej na pęknięcia pleksiglas o ograniczonej żywotności stosujemy elastyczną taśmę z PETG, uzyskując efekt bocznego podświetlenia.
  • Stosujemy wysokojakościowe moduły LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.
  • Większość naszych realizacji wykonujemy na stelażach aluminiowych z rozprowadzoną instalacją elektryczną między literami, przez co montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy.