LITERY 3D ŚWIECĄCE WOLNOSTOJĄCE

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

Litery wolnostojące Łódź

Nic tak nie robi wrażenia na przechodniach jak ogromne, świecące oraz różnokolorowe litery 3D, stojące na miejskim placu, chodniku czy przed różnymi budynkami. I właśnie tego typu elementy oferujemy. Przeznaczone one są do postawienia na dowolnej nawierzchni oraz w dogodnej do tego przestrzeni. Takie gabarytowe napisy wolnostojące pomagają wesprzeć działania mające na celu np. wypromowanie lokalu gastronomicznego, firmy czy miejscowości. Dzięki naszym literom 3D zadbacie o unikalną promocję swojego biznesu! Ta innowacyjna forma ekspozycji logotypu bądź nazwy przedsiębiorstwa gwarantuje skuteczne wyróżnienie na tle konkurencji. Z naszymi literami wolnostojącymi można wznieść się na wyższy poziom promocji miejsc, usług czy produktów. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy ustalić, jakiego rodzaju napisu 3D potrzebujecie oraz doradzimy w pozostałych kwestiach, takich jak wielkość zamawianych liter, ich charakter, kolor i wiele innych cech.

Jak są wykonywane litery wolnostojące 3D?

Jako doświadczony wykonawca różnego rodzaju instalacji, mających na celu skuteczne promowanie działalności naszych klientów, wiemy, że stawianie na najlepsze materiały i technologie ma ogromne znaczenie. Dlatego oferowane przez nas stojące litery 3D muszą spełniać wysokie standardy techniczne, ponieważ ich montaż realizowany jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wiatr czy opady atmosferyczne są oczywiście sporym wyzwaniem dla instalacji zewnętrznych, jednakże nie dla tych wykonanych przez nasz zespół!

Choć gabarytowe, nasze litery wolnostojące 3D przygotowane są z lekkich, lecz solidnych materiałów, takich jak poliwęglan oraz aluminium. Napisy tworzymy w wysokości 100-200 cm oraz o grubości około 16-25 cm, co sprawia, że są dobrze widoczne z daleka. Czyni je to atrakcyjnymi i przyciągającymi uwagę każdego.

Od frontu litery wykonane są z wyciętego poliwęglanu opal o grubości 3-4 mm, co przekłada się na estetyczny wygląd napisu oraz jego wyjątkową odporność na uszkodzenia. Dodatkowo wolnostojące litery 3D są wykończone foliami w wybranej przez Was kolorystyce. Dzięki temu możemy dopasować je do aktualnej identyfikacji wizualnej firmy.

Boki liter stworzone są z blachy aluminiowej o grubości 1,5-2 mm, co czyni je niezwykle trwałymi. Z pewnością nie będziecie musieli się martwić o korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Jest to niezwykle ważne w takich miejscach jak place w centrum miast, przestrzenie znajdujące się blisko ulic itp., ponieważ tam o wiele łatwiej o dodatkowe czynniki niszczące, co wynika z większego natężenia ruchu osób czy pojazdów. W przypadku liter do postawienia możemy zagwarantować również montaż na własną rękę, gdyż ich ustawienie jest dla nas banalnie proste.

Stojące litery 3D posiadają wewnętrzne konstrukcje wzmacniające. Oznacza to, że są nie tylko estetyczne, ale również bardzo odporne na wszelkiego rodzaju obciążenia. Całość (boki i tył) jest połączona wewnętrznym spawem. Dla dodatkowego wzmocnienia są wyposażone w stopy o długości 20-30 cm.

Jasny wybór, czyli stojące litery 3D z oświetleniem

Nasze napisy wolnostojące świecą jasno dzięki modułom LED Samsung GOQ, które są hermetyczne oraz posiadają neutralną temperaturę barwową (6500-7000 K). Co więcej, dajemy na nie aż 60 miesięcy gwarancji!

Wybierając nasze stojące litery 3D, inwestujecie w profesjonalną prezentację swojej firmy. Dlatego jeśli dysponujecie nawet niewielką, wolną przestrzenią, warto postawić na taką formę promocji marki. Oferowane napisy wolnostojące są wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz starannie skonstruowane, aby przetrwały wiele lat używania.

Jednakże instalacje nie muszą być montowane na stałe! Zaletą naszych liter wolnostojących jest fakt, że są one niezwykle łatwe do postawienia w dowolnym miejscu, jak i przenoszenia. Dzięki temu możecie zmieniać ich lokalizację, dostosowując się do aktualnych potrzeb.

Wybierzcie nasze stojące litery 3D i przekonajcie się, jak wiele korzyści mogą one przynieść dla Waszego biznesu. Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, a także pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie.