LITERY 3D ŚWIECĄCE PRZODEM

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

litery 3D świecące przodem

Nasza oferta obejmuje klasyczne i najczęściej wybierane przez klientów litery 3D. Są to przede wszystkim litery 3D świecące przodem, które perfekcyjnie sprawdzą się na ścianę. Wszystkie nasze produkty, takie jak napisy czy logo 3D na ścianę, charakteryzują się nowoczesnym designem oraz doskonałym wykonaniem.

Wysokiej jakości materiały używane do produkcji liter 3D

W produkcji wykorzystujemy takie materiały jak opal poliwęglan gr 3-4 mm – do stworzenia precyzyjnie wyciętego frontu litery, czyli jej widocznego, podświetlanego lica. Uwzględniamy też taśmy alurapid – taśma ta jest bardzo wytrzymała oraz dostępna w wielu rozmiarach (60, 80, 00, 120 mm), co pozwala nam na dokładne odwzorowanie kształtu logotypu lub wybranego kroju litery. Jesteśmy producentem liter 3D, który dba o detale. Całość litery tworzymy z zintegrowanego frontu i boków, które łączymy ze sobą za pomocą wewnętrznego spoiwa klejącego.

Dokładamy wszelkich starań, by napisy w 3D były zgodne z oczekiwaniami klientów. Stosujemy wysokojakościowe, trwałe przez 7-8 lat folie translucencyjne znanych marek: Oracal, MacTac, Avery, które pozwalają na uzyskanie koloru podświetlenia zgodnego z kolorem logo lub według indywidualnych preferencji klienta. Oferujemy także przelakierowanie boków liter na dowolny kolor z palety RAL.

Litery 3D LED – technologia świetlna od Samsunga

Podświetlenie liter można realizować za pomocą znakomitych modułów LED Samsung GOQ. Litery LED 3D dają mocne oraz wyraźne światło, a ich hermetyczne wykonanie z odpornością na poziomie IP67 zapewnia niezawodność przez co najmniej 60 miesięcy. Neutralna temperatura barwowa w zakresie 6500-7000 K sprawia, że elementy świecą czystym, białym światłem.

Tył, czyli plecy litery, wykonujemy z grubego PCV o szerokości 8-10 mm dla zapewnienia trwałości i stabilności konstrukcji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy rekomendowanym producentem liter 3D w Łodzi.

Dostosowany design i własny kształt logo z liter 3D

W naszej ofercie znajdują się różnorodne opcje, od liter świetlnych 3D, po litery na ścianę czy napisy 3D na zamówienie. Z naszych usług korzystało już wiele firm, zlecając nam wykonanie zarówno indywidualnych liter w technologii 3D, jak i kompleksowych logotypów świetlnych przeznaczonych na ścianę. Produkujemy również litery z taśmy alurapid, które wyróżniają się lekkością i trwałością. Taśmy alurapid pozwalają na precyzyjne tworzenie kształtów i szczegółów. Dzięki zastosowaniu technologii alurapid nasze litery podświetlane zachwycają swoją estetyką oraz trwałością.

Każdy napis 3D na ścianę to gwarancja najwyższej jakości i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Ceniąc sobie bliskość z naszymi klientami, nie ograniczamy się do kontaktu za pomocą Internetu. Zapraszamy Państwa do naszego punktu w Łodzi, gdzie można zobaczyć ofertę liter 3D, także tych na ścianę, w różnych kształtach i stylach. Jako profesjonalny producent liter świetlnych oraz napisów w 3D oferujemy szeroką gamę produktów, dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji naszych klientów. Oferujemy atrakcyjne ceny, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość wykonania.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

  • Na froncie liter stosujemy poliwęglan zamiast pleksiglas (wysokoudarowe tworzywo, trwalsze na uszkodzenia mechaniczne i silne nasłonecznienie).
  • Boki liter wykonujemy z blachy aluminiowej PT 1,0 mm (trwalsze niż popularne, cieńsze, dostępne na rynku) w szerokościach 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm.
  • Stosujemy wysokojakościowe moduły LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.
  • Większość naszych realizacji wykonujemy na stelażach aluminiowych z rozprowadzoną instalacją elektryczną między literami, przez co montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy.