LITERY PODŚWIETLANE OD TYŁU – EFEKT HALLO

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

litery podświetlane od tyłu - efekt halo

Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów produktów, oprócz liter świecących przodem, należą litery 3D świecące tyłem na elewacje. Litery te świecą z tzw. efektem HALO, który sprawia, że wyglądają, jakby posiadały świetlny obrys czy poświatę. Chcecie Państwo zwrócić uwagę klientów na Waszą firmę nowym szyldem ledowym? A może marzy Wam się napis ledowy na ścianie? Sprawdźcie już teraz naszą szeroką ofertę i wybierzcie Państwo świecącą reklamę, napis na ścianę czy nawet podświetlany szyld. Ten niebanalny akcent nie pozostanie niezauważony!

Litery podświetlane od tyłu

Jako producent liter świetlnych zapewniamy najlepszą jakość produktu i wykonania. Wszystkie elementy tworzone są z dbałością o najmniejszy szczegół. Lico litery wykonane jest z wyciętej blachy aluminiowej o grubości 2 mm, a boki z bardzo wytrzymałej taśmy aluminiowej o grubości 1,2 mm i szerokościach 20-160 mm. Taśma zaginana jest maszynowo (CNC) według kształtu logo lub kroju litery. Całość litery sklejona jest ze sobą wewnętrznie specjalnym spoiwem. Tył liter jest pusty lub wyposażony w dyfuzor z pleksiglas opal, rozpraszający światło, a do podświetlenia stosujemy wysokojakościowe moduły LED Samsung GOQ – hermetyczne IP67 (z 60-miesięczną gwarancją) o neutralnej temperaturze barwowej 6500-7000 K (w zależności od rodzaju ściany, na której litery docelowo mają być montowane). Całość malowana jest według wskazanego koloru z palety RAL. Warto także wspomnieć, że do litery mocowane są tuleje dystansujące literę od ściany (na odległość 2-5 cm).

Producent reklam LED

Jeśli szukają Państwo producenta reklam ledowych w Warszawie, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Tworzymy zarówno podświetlane litery do pokoju, jak i większe litery na szyldy czy podświetlany napis na ścianę.

Nasze litery na ścianę podświetlane są doskonałym pomysłem na wyjątkowy element dekoracji wnętrz, a niewielka reklama świetlna może dodać charakteru każdej przestrzeni. Jako doświadczony producent litery podświetlane tworzymy z dbałością o każdy szczegół, a napisy podświetlane LED to gwarancja najwyższej jakości.

Litery podświetlane to nasza najmocniejsza strona. W naszym portfolio znajdują się projekty dla wielu klientów z całej Polski. Proponujemy szyldy ledowe, które doskonale oznaczają i wskazują miejsce prowadzenia działalności. Często na elewacjach stosowane są także litery reklamowe podświetlane, które służą nie tylko informacji, ale także budowaniu rozpoznawalności marki.

Reklamy świetlne – szerokie zastosowanie

Nasz cennik liter podświetlanych staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Dostarczamy nasze produkty do różnych miast. Łódź czy Warszawa to miejsca, gdzie nasze litery podświetlane są chętnie kupowane. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model, a my zadbamy o resztę, od produkcji po montaż świecących liter LED.

Zajmujemy się produkcją reklamy świetlnej dla różnych branż. Wśród naszych produktów znajdują się napisy świecące LED, a także elementy takie jak szyld podświetlany. Podejmujemy się również produkcji reklam LED dla większych firm, tworząc na przykład logo 3D podświetlane lub świecące napisy na szyldach. To idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą wyróżnić swój biznes, a także wykorzystać marketingowo daną przestrzeń.

Działamy na terenie całej Polski, oferując litery podświetlane w Łodzi, Warszawie i innych miastach.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

  • Na froncie liter stosujemy blachę aluminiową 2 mm.
  • Boki liter wykonujemy z blachy aluminiowej PT 1,0 mm (trwalsze niż popularne, cieńsze, dostępne na rynku) w szerokościach 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm.
  • Stosujemy wysokojakościowe moduły LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.
  • Większość naszych realizacji wykonujemy na stelażach aluminiowych z rozprowadzoną instalacją elektryczną między literami, przez co montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy.