LITERY PODŚWIETLANE OD TYŁU – EFEKT HALLO

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

litery podświetlane od tyłu - efekt halo

Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów produktów, oprócz liter świecących przodem, należą ledowe litery 3D świecące tyłem na elewacje, które mogą posłużyć np. jako szyld. Litery te świecą z tzw. efektem HALO, który sprawia, że wyglądają, jakby posiadały świetlny obrys czy poświatę. To wyjątkowy sposób na wyróżnienie swojego logo bądź nazwy działalności. Litery 3D podświetlane sprawią, że placówka będzie widoczna z daleka! Chcą Państwo zwrócić uwagę klientów na Waszą firmę nowym szyldem ledowym? Poszukujecie sposobu, by zapaść w pamięć przechodniom? A może marzy Wam się ozdobny napis ledowy na ścianie? Gwarantujemy to wszystko, a nawet znacznie więcej! Sprawdźcie już teraz naszą szeroką ofertę i wybierzcie świecącą reklamę, napis na ścianę czy nawet podświetlany szyld. Ten niebanalny akcent nie pozostanie niezauważony!

Litery podświetlane od tyłu – produkcja

Jako producent liter świetlnych zapewniamy najlepszą jakość produktu i wykonania. Wszystkie elementy tworzone są z dbałością o najmniejszy szczegół. Lico litery wykonane jest z wyciętej blachy aluminiowej o grubości 2 mm, a boki z bardzo wytrzymałej taśmy aluminiowej o grubości 1,2 mm i szerokościach 20-160 mm. Taśma zaginana jest maszynowo (CNC) według kształtu logo lub kroju litery. Całość produktu sklejona jest ze sobą wewnętrznie specjalnym spoiwem. Tył liter pozostaje pusty lub jest wyposażony w dyfuzor z pleksiglas opal, rozpraszający światło, a do podświetlenia stosujemy wysokojakościowe moduły LED Samsung GOQ – hermetyczne IP67 (z 60-miesięczną gwarancją) o neutralnej temperaturze barwowej 6500-7000 K (w zależności od rodzaju ściany, na której litery docelowo mają być montowane). Całość malowana jest według wskazanego koloru z palety RAL. Warto także wspomnieć, że do litery mocowane są tuleje dystansujące literę od ściany (na odległość 2-5 cm).

Profesjonalny montaż podświetlanych liter na ścianę

Podświetlane litery 3D na ścianę budynku bądź do pokoju muszą nie tylko być wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, ale także zostać odpowiednio zamontowane. Stawiając na naszą firmę, mają jednak Państwo pewność co do kompleksowej obsługi, gdyż oprócz bycia producentem reklamy LED posiadamy także ekipę zajmującą się instalacją wykonanych przez nas produktów. Jest to grupa profesjonalistów świadczących usługi z zachowaniem najwyższej jakości wykonania. Świecące reklamy, na które składają się ledowe napisy bądź loga, muszą oczywiście zostać odpowiednio przetransportowane o klienta. Już na tym etapie dbamy o maksymalne bezpieczeństwo dostarczenia produktów do konsumenta, mając na uwadze m.in. solidne zapakowanie. Po dostarczeniu liter świetlnych 3D LED przygotowujemy wszystko do ich prawidłowego montażu. W zależności o potrzeb pracownicy (ubrani w odzież ochronną) korzystają z drabiny, rusztowania systemowego bądź podnośnika. Po uzyskaniu dostępu do miejsca montażu wywiercają otwory, w które następnie wkręcają koła, aby podłączyć prąd. Dzięki niemu reklamy podświetlane LED mogą spełniać swoją najważniejszą funkcję – świecić. Litery można opcjonalnie przymocować do elewacji klejem, zwykle jednak są przytwierdzane do stelaża aluminiowego, który instalowany jest we własnym zakresie bądź z naszą pomocą.

Litery świecące tworzone przez ekspertów

Litery podświetlane to nasza najmocniejsza strona. W portfolio posiadamy projekty zrealizowane dla wielu klientów z całej Polski. Proponujemy szyldy ledowe, które doskonale oznaczają i wskazują miejsce prowadzenia działalności. Często na elewacjach stosowane są także litery reklamowe podświetlane, które służą nie tylko informacji, ale także budowaniu rozpoznawalności marki.

Producent reklam LED

Jeśli szukają Państwo producenta reklam ledowych w Warszawie, Łodzi, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Tworzymy zarówno podświetlane litery do pokoju, jak i większe na szyldy czy napisy na ścianę. Oferowane produkty stanowią ciekawe rozwiązanie nie tylko pod kątem reklamowym, ale też ozdobnym. Napisy ledowe to niebanalne, acz wyrafinowane dekoracje, które zwracają na siebie uwagę i uzupełniają wnętrze. Nasze litery na ścianę podświetlane są zatem doskonałym pomysłem na wyjątkowy dodatek dla pokoju, a niewielka reklama świetlna może dodać charakteru każdej przestrzeni, podkreślając też indywidualny styl marki.

Produkcja reklamy LED – świecące litery zapadające w pamięć

Litery na ścianę nie tylko sprawdzają się jako forma dekoracji, ale także spełniają funkcje reklamowe. Napisy podświetlane LED wzbudzają bowiem zainteresowanie i zapadają w pamięć, co jest ważnym elementem skutecznego marketingu. Już nawet niewielka reklama świetlna może przynieść zadowalające efekty. Jako producent liter podświetlanych wiemy nie tylko, jak wytworzyć je w jakościowy sposób, ale także, gdzie najlepiej je umieścić, aby rzucały się w oczy. Wykonaliśmy już ogrom projektów, co dało nam doświadczenie w tej kwestii. Reklamy świecące w postaci podświetlanych liter na ścianę budynku wyróżniają się szczególnie w nocy, zwracając uwagę nie tylko na nazwę Państwa firmy, ale także to, gdzie umieszczona jest siedziba!

Producent liter podświetlanych – gwarancja jakości!

Jako doświadczony producent litery podświetlane tworzymy z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie projekty są pieczołowicie przygotowywane, a późniejsze produkty montowane w profesjonalny sposób. Napisy podświetlane LED to gwarancja najwyższej jakości i wielu lat użyteczności. Dotyczy to także (a może przede wszystkim) szyldów ledowych, które są szczególnie narażone na zniszczenia, z uwagi na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Wykonane przez nas napisy pozostają odporne na opady deszczu czy śniegu, stąd stanowią chętnie wybierane rozwiązanie. Szyld podświetlany (ledowy) będzie reprezentował Państwa firmę przez lata!

Ceniony producent reklam LED

Jesteśmy producentem reklamy świetlnej ledowej darzonym szacunkiem, a także zaufaniem. Działamy profesjonalnie na każdym etapie współpracy: od wyceny po montaż, a także późniejszą gwarancję użyteczności. Nasz cennik liter podświetlanych 3D LED staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Cena oczywiście przekłada się także na estetykę oraz jakość, co ostatecznie owocuje zadowoleniem i popularnością w branży. Wyroby posiadające oświetlenie od tyłu cieszą się szczególną uwagą, ze względu na swoją nietypową prezentację. Łódź czy Warszawa to miejsca, gdzie nasze litery podświetlane są wyjątkowo chętnie kupowane, produkowaną reklamę świetlną bądź ozdoby ścienne dostarczamy jednak do różnych miast. Popularnością cieszymy się także, ponieważ nawiązanie z nami współpracy, a co za tym idzie – zamówienie napisu ledowego – jest proste! Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model, a my zadbamy o resztę, od produkcji po montaż świecących liter LED.

Reklamy świetlne – szerokie zastosowanie

Zajmujemy się produkcją reklamy świetlnej dla różnych klientów. Wśród naszych produktów znajdują się napisy świecące litery LED, a także elementy takie jak szyld podświetlany. Jest to nie tylko świetna forma promocji swojej marki, ale także niebanalna ozdoba, która nada się także na użytek prywatny. Podejmujemy się również produkcji reklam LED dla większych firm, tworząc na przykład logo 3D podświetlane. To idealne rozwiązania dla tych, którzy chcą wyróżnić swój biznes, a także wykorzystać marketingowo daną przestrzeń. Podświetlane reklamy LED (np. napisy na ścianach budynków) sprawdzą się świetnie w dowolnej branży.

Działamy na terenie całej Polski, oferując litery podświetlane w Łodzi, Warszawie i innych miastach.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam LED i bogate portfolio!
  • Na froncie liter świetlnych stosujemy blachę aluminiową 2 mm.
  • Boki produktów 3D wykonujemy z blachy aluminiowej PT 1,0 mm (trwalsze niż popularne, cieńsze, dostępne na rynku) w szerokościach 60 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm.
  • Cennik jest zależny od wielu czynników, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
  • Jesteśmy profesjonalnym producentem reklamy LED, w związku z tym stosujemy do naszych produktów najlepsze elementy techniczne z 60-miesięczną gwarancją. Są to wysokojakościowe moduły LED i zasilacze (transformatory) MeanWell.
  • Większość naszych realizacji wykonujemy na stelażach aluminiowych z rozprowadzoną instalacją elektryczną między literami, przez co montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy. Nie ma to negatywnego wpływu na jakość reklamy świecącej (ledowej), a przeciwnie, wykonane produkty służą przez długie lata! Ważny jest dla nas każdy etap zamówienia, zarówno produkcja, jak i montaż!