PANELE Z KOMPOZYTU

Produkcja Liter 3D

Produkowane litery przestrzenne 3D mogą mieć rozmaite kształty, rozmiary, kolory, wszystko zależy własnego pomysłu , miejsca ich ekspozycji oraz roli jaka mają spełniać.

hdr

Jedną z popularniejszych form wykonania logotypu w formie podświetlanej są panele reklamowe, tzw. kasetony. Forma ta pozwala na ekspozycję logotypu, umieszczając go w kształcie prostokąta jako wyfrezowane ażurowo, podświetlone litery oraz znaki graficzne.

Kaseton, znany także jako dibond, to popularna forma reklamy świetlnej, w kształcie tzw. pudełka o standardowej głębokości około 5 cm. Może być on jednak cieńszy lub grubszy, w zależności od potrzeb. Front i boki kasetonu reklamy, w której zastosowano dibond, tworzy płyta kompozytowa alupanel frezowana ażurowo. W tego typu produkcie podświetlane są tylko wybrane elementy, co sprawia, że tło jest nieprzezierne. W ofercie jest również możliwość wbudowania w ażurowe wycięcia pleksiglas o grubości 10 mm, tworząc wystające z kasetonu litery czy znaki graficzne. Takie rozwiązanie sprawia, że reklama na dibondzie nabiera dodatkowej atrakcyjności.

Tył (plecy) litery tworzone są z PCV o grubości od 8 do 10 mm. Do podświetlenia reklamy z dibondu używamy wysokiej jakości modułów LED firmy Samsung GOQ. Moduły te są gwarantowane na 60 miesięcy i posiadają temperaturę barwową w zakresie 6500-7000 K.

Reklama z dibondu jest nie tylko estetyczna, ale także trwała oraz odporna na warunki atmosferyczne. Zachęcamy więc do wykorzystania tego produktu w celu skutecznej promocji.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

  • Na podstawie przesłanego logotypu doradzamy, jaki kaseton najlepiej wybrać, oraz które elementy pozostawić ażurowymi, a które mają być tymi z wklejonym pleksiglas 10 mm.
  • Wygodny sposób przechowywania, boki składane w kopertę.
  • Możemy wykonać nawet panele o grubości 3 cm.
  • Załączamy rysunek, jak w łatwy sposób wykonać montaż we własnym zakresie.
  • Stosujemy wysokojakościowe moduły LED z 60-miesięczną gwarancją.
  • Stosujemy zasilacze (transformatory) MeanWell z 60-miesięczną gwarancją.

Sposób montażu: